הטכנולוגיה המתקדמת בעולם למזרני קפיצים מבודדים שתעניק לכם שינה רציפה וללא הפרעות.
לרכישת המזרן
גלה אילו מתנות מגיעות לך לשיחה עם נציג
072-3952857
מחיר בלעדי למזמינים באתר

אודות

חזרה לדף הבית

חברת Nicoletti Sleep גאה להציג את סדרת מזרוני האיכות SidebySide מבוססי הטכנולוגיה המתקדמת בעולם למזרני קפיצים מבודדים שתעניק לכם חווית שינה מענגת, רציפה וללא הפרעות תוך תמיכה אורתופדית אופטימלית ומבנה שילדי ייחודי.

טכנולוגית סדרת מזרוני SidebySide מבוססת על חקר דרישות השוק, מחקר, פיתוח המבוסס על ניסיון מצטבר של 30 שנה בתחום פתרונות אורתופדיים לעולם השינה. המזרונים מיוצרים בישראל תוך הקפדה על רמת איכות וסטנדרטים בין לאומיים הכוללים חומרי גלם המאפשרים מגע נעים, תמיכה מרבית בקימורי הגוף תוך הגנה אנטי בקטריאלית ייחודית, מבנה של קפיצים מופרדים לבלימת זעזועים משופרת ומחיצות תמיכה ייחודיות המאפשרות הפרדה ושיכוך מלאה בין בני הזוג תוך הגנה מרבית על יציבות בזמן השינה ושמירה על איכות מבנה המזרון לאורך שנים.

חברת Nicoletti Sleep הינה מפיץ מורשה ובלעדי של מזרוני חברת Nicoletti אשר הוקם לפני כ- 40 שנה על ידי ג'וספה ניקולטי ומתמחה בעיצוב וייצור מגוון רחב של מערכות ישיבה וריהוט ביתי, בעלת פריסה גלובלית הכוללת אלפי נקודות מכירה.

אנחנו במרכז הפיתוח והיצור שלנו משקיעים משאבים רבים למען פיתוח חומרי גלם חדשים ופתרונות איכותיים בעולם השינה, בטרם השקת סדרת sidebySide השקענו את מירב ממאמצנו להבנת צרכי השוק, בניית אבי טיפוס ומחקרי שביעות רצון על מספר רב של אנשים ודגמים עד לקבלת התוצר האולטימטיבי.

שלכם באמונה
משפחת Nicoletti Sleep